Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #675581

Pakkija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kappide ja mööblidetailide pakendamine pakkeliinil

Ootused kandidaadile

  • koostöövalmidus

  • täpsus, korrektsus ja rutiinitaluvus

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd

  • kaasaegset töökeskkonda ja olmetingimusi

  • tööriided

  • väljaõpe kohapeal

Lisainfo

Töökoht asub 4 km Tartust Kõrvekülas.

Tööpakkumise number
#675581

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 1200 - 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
11. november 2020

Arens on asutatud 1992 aastal. Ettevõttes on 88 töötajat. Põhitegevusvaldkonnaks on köögimööbli tootmine ja müük. Tegutsemisaastate jooksul on sisustatud üle 160 000 köögi.
Arensi tehases on kaasaegne töökeskkond, kus enamus tootmisprotsesse on automatiseeritud ja robotiseeritud.

Vaata rohkem

Pakkija