Värsked tööpakkumised

Pakkija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 284701

Tööpakkumise number

284701

Töö kirjeldus

Võetakse tööle pakkija-komplekteerija.Tööks on valmistoodangu pakendamine,komplekteerimine ja markeerimine.Brigaaditöö.
Tööaeg 20.00-07.00 ,öine vahetus.Töögraafiku alusel.

Nõudmised kandidaadile

Ootame uuelt töötajalt valmisolekut töötada öises vahetuses.Brigaaditöö nõuab arvestamist kaastöötajatega.
Kiirus ja täpsus on olulised.

Ettevõte pakub

Pakume pikaajalist töösuhet kaasaegses tootmisettevõttes.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. november 2012
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2012
Brutopalk:
Alates 500 EUR kuus

Europagar OÜ on 1993 aastal asutatud pagariettevõte.Asume Tallinnas Trummi 16B.Valmistame üle 200 nimetuse pagari- ja kondiitritooteid.Töötajaid 63.
Teenindame kliente üle Eesti.