https://www.cvkeskus.ee/661082
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on toodete pakkimine vastavalt tehnoloogianõuetele.

Väljaõpe kohapeal!

 


Nõudmised kandidaadile

Sinult ootame töökust, punktuaalsust, kohusetundlikust, vastupidavust rutiinseks ja füüsiliseks tööks ning eesti keele oskust suhtlustasandil. Samuti valmidust töötamiseks kahes vahetuses.

 


Ettevõte pakub

 

 


Tööpakkumise number
#661082

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: Alates 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. august 2020
Kuulutus sisestati:
30. juuli 2020
Pakkija Pakkija

Manpower OÜ

Manpower on 1948. aastal USA-s asutatud rahvusvaheline innovatiivseid personalilahendusi pakkuv ettevõte, mis tegutseb 80 riigis ja on enam kui 2700 kontoriga juhtiv oma ala ettevõte maailmas. Läbi Manpoweri´i leiab tööd üle 3,4 miljoni inimese aastas. Manpower’i pakutavad teenused hõlmavad kogu personalivaldkonda töötajate hindamisest, värbamisest ja rentimisest kuni outsourcing`u ja konsultatsioonideni ning Manpower'i teenuseid kasutab 90% Fortune 500 firmadest.

Manpower’i globaalne võrgustik annab meile võimaluse teenindada oma kliente kõikjal maailmas, ilma et klient peaks selleks ise sobivaid kontakte otsima. Manpower’i tihe koostöö Baltimaades on garantiiks, et suudame oma kliente teenindada ühtviisi kvaliteetselt kõigis kolmes riigis. Oleme oma äritegvuses vastutustundlikud ning keskendudes nii sellele, mida me teeme kui ka sellele, kuidas me seda teeme, on Manpower saanud mitmeid auhindu ning tunnustusi. Eestis oleme saavutanud Jätkusuutliku ettevõtluse indeksis kuldtaseme.

Vaata rohkem

Pakkija
You are applying to:
Pakkija
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!