Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605901

Pakkija-laadija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puitkarkasselementide pakendamine
Koormate komplekteerimine ning laadimine
Kvaliteedi jälgimine

Ootused kandidaadile

Eelnev kogemus sildkraanaga töötamisel ning troppija kutsetunnistus (vajadusel väljaõpe)
Kohusetundlikkus, täpsus ning valmidus meeskonnatööks
Kasuks tuleb varasem töökogemus puidutööstuses ning lihtsamate käsitööriistade (nagu akutrell) kasutamise oskus

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töövahendeid ning töökeskkonda
Stabiilset tööd pidevalt kasvavas ettevõttes
Uuendusmeelset ja toetavat meeskonda ning meeldejäävaid ühisüritusi
Motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#605901

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem