Pakkija / komplekteerija
Softreflector OÜ Tööpakkumine aegub 24 päeva pärast.
Tööpakkumise number #802828

3
Softreflector OÜ
Tallinn, Harjumaa

Softreflector OÜ on rahvusvaheliselt edukas tootmisettevõte. Toodame helkureid jm. selle märksõnaga ühilduvaid tooteid. Meie bränd on laialdaselt tuntud nii Euroopas, kui mujal. Oleme usaldusväärve ja aus ettevõte nii partneritele kui töötajatele. Hindame säravat mõistust, professionaalsust ja kaasamõtlemist!

Töö kirjeldus

  • Toodete pakkimine

  • Kauba komplekteerimine

  • Lao korrastamine

Ootused kandidaadile

  • Hea suhtleja
  • Aktiivne ja osavõtlik
  • Täpne ja korrektne
  • Tööleasumise aeg: kohe

Ettevõte pakub

  • Head töökeskkonda

  • Koolitust

  • Meeldivat kollektiivi

  • Töökohta Tallinnas, Järve tn 35a.

  • Brutopalka 1200 Eur

Lisainfo

Pakume tähtajalist tööd kuni 2022 aasta lõpuni. Ära oota tööpakkumise lõpptähtaega vaid kandideeri kohe.

Tööpakkumise number
#802828

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

5 p. tagasi
E-POE TELLIMUSTE KOMPLEKTEERIJA Sportland Eesti AS
5 p. tagasi
E-POE TELLIMUSTE KOMPLEKTEERIJA Sportland Eesti AS • Tallinn
Tallinn
VIP 1
3 p. tagasi
LAOTÖÖTAJA UUSKASUTUSKESKUS MTÜ
Alates 1350 €/kuus
1
3 p. tagasi
LAOTÖÖTAJA UUSKASUTUSKESKUS MTÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 7
nädal tagasi
Veebipõhine värbamine LAOTÖÖLINE BUDOPUNKT OÜ
6.5 - 10 €/tunnis
7
Veebipõhine värbamine
LAOTÖÖLINE BUDOPUNKT OÜ • Tallinn
Tallinn
LAOTÖÖTAJA/ KOMPLEKTEERIJA Gemer Grupp OÜ
LAOTÖÖTAJA/ KOMPLEKTEERIJA Gemer Grupp OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 9
LAOTÖÖ SPETSIALIST TALLINNA LOGISTIKAKESKUSESSE - HEA TÖÖTASU & TÖÖKESKKOND Weekend Eesti OÜ
840 - 1100 €/kuus
9
LAOTÖÖ SPETSIALIST TALLINNA LOGISTIKAKESKUSESSE - HEA TÖÖTASU & TÖÖKESKKOND Weekend Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki