Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #456812

Pakkija / komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on laos komponentide pakkimine.

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb: Eelnev laotöö kogemus, arvuti kasutamise oskus, hea füüsiline vorm, kohusetundlikkus, täpsus ja rutiini taluvus.

Pikaajalist töösuhet ja karjääri võimalust kasvavas ettevõttes. Meeldivat ja abivalmis kollektiivi.

Tööpakkumise number
#456812

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2017

Aastal 2014 loodud Eurofasteners OÜ on kinnitustarvikute ja komponentide maaletooja Eesti ja Baltikumi turgudele.
Tootevalik sisaldab üle 100 000 nimetuse, millest orienteeruvalt 7500 nimetust on kohe tarnitavad. Valikus on kinnitusvahendid, elektrikomponendid, plastik- ja kummitooted, tootmistarvikud ja kliendikesksed eritooted.
Lisaks pakume toodetele kohandatud teenuseid nagu eeskätt varuladu ja riiuliteenindus.
Eurofasteners OÜ järgib ISO9001- ja ISO14001 kvaliteedistandardeid.

Vaata rohkem