Värsked tööpakkumised

PAKKIJA (Jüri aleviku lähedal)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 421321

Tööpakkumise number

421321

Töö kirjeldus

- komplekteeritud elektroonikakomponentide pakkimine, transpordiks ette valmistamine ja toimetamine väljastusalasse
- autode laadimine, vajadusel kaupade laadimise kontroll
- vedajalt nõuetekohaste kinnituste võtmine veodokumentidele, veodokumentide koondamine registraatorisse
- pakendamiseks ettenähtud taara ettevalmistus komplekteerimiseks
- ringluses oleva taara sorteerimine, puhastamine ja paigutamine ettenähtud aladesse
- vajadusel pakendikleebiste väljatrükk ning kinnitamine pakenditele

Nõudmised kandidaadile

- valmisolek vahetustega tööks (E-R 6:30-14:30 ja 14:30-22:30)
- kohusetunne, usaldusväärsus, tööülesannete ja kohustuste täpne ning õigeaegne täitmine
- hea suhtlemisoskus, korrektsus, hea pingetaluvus, sobivus meeskonnatööks
- eesti keele oskus suhtlustasemel

Kasuks tuleb:
- siidamistõstuki juhtimise kogemus
- tõstukijuhiload

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
- 8 h vahetustega töö (1 nädal hommikuti, 1 nädal õhtuti, nädalavahetus on vaba)
- tööandja transporti Tallinn <-> Itella (Loomäe tee 13. Asume Jüri aleviku lähedal)

NB! ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. mai 2016
Kuulutus sisestati:
2. mai 2016
Brutopalk:
Alates 795 EUR kuus

Itella Logistics OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta. Alates 2009 aastast teenindame oma kliente uues logistikakeskuses, mis asub Rae vallas Lehmja külas.