2023-08-23 14:48:55

Pakkija ja Transpordispetsialist

CVKeskus.ee klient
Alates 1400 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Liitu meie Lightmaker meeskonnaga Pakkija ja Transpordispetsialistina! Kas oled valmis sukelduma põnevasse rolli, kus tegeled kaupade pakkimise, saatmise ja transpordiga seotud ülesannetega? Otsime energilist inimest täitma seda olulist rolli meie ettevõttes! Sinu ülesandeks on tagada meie toodete veatu jõudmine klientideni, lisaks toetad mitmesuguseid tootmisprotsesse ja laohalduse kohustusi.

Ülesanded:

  • Kaupade pakkimine ja saatmine
  • Transpordiga seotud ülesannete lahendamine
  • Abistamine tootmisprotsessides
  • Laohalduse toetamine

Ootused kandidaadile

Meie ootused Sulle:

  • Valmidus õppida ja kohaneda
  • Meeskonnatöö oskus
  • Füüsilist tööd on vaja teha (rohkem sobilik meestele)
  • Tugev tööeetika ja proaktiivne suhtumine

Ettevõte pakub

Mis Me Pakume:

  • Kohapealne koolitus ja tugi
  • Kindel ja püsiv töökoht (tööaeg E-R, 9.00-17.00)
  • Tähtajatu tööleping
  • Ühiseid ettevõtmisi, abivalmis kollektiivi ja toetavat juhtkonda
  • Paindlikud töötunnid ja meeldiv atmosfäär
  • Ideaalne võimalus neile, kes elavad lähedal
  • Meie moto: Lightmaker – õpid iga päev!

Pakume dünaamilist töökeskkonda koos toetava meeskonnaga, kes hindab Sinu panust ja arengut. Füüsilist tööd, kuid mitte ülemäära koormavat. Kui oled valmis osa saama põnevast meeskonnast, võta julgelt ühendust!