Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290720

Pakkija (hooajaline töö)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • valmistoodangu pakkimine ja lihtsamad abitööd tootmises;
  • toodangu kvaliteedi kontrollimine;

Ootused kandidaadile

  • valmisolek töötada graafiku alusel, kella 08:00-20;00; 20:00-08:00;
  • töökas, kohusetundlik ja täpne;
  • väljaõpe kohapeal;

Ettevõte pakub

  • võimalust kohe tööle asuda;
  • pingelist, huvitavat ja iseseisvat tööd;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • tasuta transporti Tallinnast Tabasallu ja tagasi (marsruudil Mustamäe-Õismäe-Tabasalu)

Lisainfo

  • töö periood: 3 nädalat;
  • töö sobib kiirete kätega naisterahvale;

Tööpakkumise number
#290720

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 2.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
15. november 2012
Kuulutus sisestati:
1. november 2012
Lisainfo palga kohta:
+25% lisatasu öötundide eest( kella 22:00-06:00)

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem