Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695514

Pakkija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on kaupade pakkimine ja koostamine.

Ootused kandidaadile

Oled suurepärane kanditaat, kui

  •        Suhtud oma tööülesannetesse kohusetundlikult ning oled täpne ja kiire

  •        Sul on hea füüsiline vastupidavus

  •        Oled hea rutiinitaluvusega

  •        Oskad eesti keelt

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  •        Võimalust pikaajaliseks töösuhteks kasvavas ettevõttes

  •        Väljaõpet kohapeal

  •        Toetavat ja kokkuhoidvat kollektiivi

  •        Stabiilset sissetulekut

Tööaeg on E-R 08:00-16:30, asume Jüri ligidal Lehmja külas

CV saada palun hiljemalt 08.05.2021. Sobiva kandidaadi leidmisel lõppeb konkurss varem, seega palun tegutsege kiiresti!

Tööpakkumise number
#695514

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. mai 2021
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2021

EUROFASTENERS GROUP on 2010. aastal asutatud Soome ettevõte, mis impordib kinnitusvahendeid ja komponente. 2014. aastal asutatud EUROFASTENERS OÜ teenindab kliente Eestis, Euroopas ja Venemaal. Meie tootevalikus on üle 100 000 kauba, millest 8500 on laos kohe olemas. Meie tegevus põhineb kliendispetsiifilisel teenuspaketil, mis on kohandatud vastavalt iga kliendi vajadustele.

Vaata rohkem

Pakkija