Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #518944

Pakkija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- elektroonikakomponentide komplekteerimine
- komplekteerimise registreerimine arvutiprogrammis
- kauba vastuvõtt
- kaupade paigutamine riiulitesse (kõrgus kuni 4 m) või põrandakohtadele
- e-kirjavahetus

Ootused kandidaadile

- varasem tootmise- ja või laotöö kogemus;
- arvuti kasutamise oskus;
- eesti keele oskus suhtlustasandil;
- oskus töötada järelkäidava elektrilise virnastaja (1 tonn) ja käsikahvelkäruga

Ettevõte pakub

  • kaasaegsed töö- ja olmetingimused;
  • tööaeg kahes vahetuses, E-R (06:30-14:30;14:30-22:30)
  • arenguvõimalused;
  • tasuta transport Tallinnast ja Maardust;

Lisainfo

* töökoht asub Rae vallas, Jüris.

  • tasuta transport Tallinnast ja Maardust

Tööpakkumise number
#518944

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 795 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. märts 2018
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Pakkija