Pakiautomaatide logistik
Tööpakkumise number #813053

Itella Estonia OÜ
Laagri, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Uues ametis kuuluvad Sinu ülesannete hulka

  • pakiautomaadi võrgustiku logistika planeerimine, operatiivjuhtimine
  • kuluefektiivne marsruutide koostamine ja muutmine pakiautomaadi võrgustiku kvaliteetseks teenindamiseks;
  • kauba sorteerimiskeskusest õigeaegselt väljumise tagamine;
  • veovahendite ületäituvuse korral kuluefektiivne lahenduste otsimine ja kooskõlastamine jaotuslogistika juhiga;
  • pakiautomaadi võrgustiku transpordikulude eelarvestamine ning kulu- ja mahuprognooside koostamine;

Ootused kandidaadile

Liitu meie kollektiiviga, kui :

  • oled varasemalt töötanud logistikavaldkonnas ning Sul on erialane haridus logistikavaldkonnas;
  • räägid väga heal tasemel eesti keelt, inglise ja vene keelt suhtlustasandil;
  • oled hea suhtleja;
  • sul on kõrge pingetaluvus, hea organiseerimisvõime;
  • leiad kiireid lahendusi koostöös meeskonnaga;

  • Sinu tulevane töö pakub Sulle ambitsioonikaid väljakutseid kiiresti arenevas valdkonnas.

  • usaldame Sinu kätesse moodsad töövahendid ja olulise ameti.

  • pakume Sulle konkurentsivõimelist töötasu, võimalust töötada kogenud meeskonnaga, ettevõtte soodustusi, ühisüritusi ja erinevaid sportimisvõimalusi koos lastega

Tööpakkumise number
#813053

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
13. september 2022
Pakiautomaatide logistik Pakiautomaatide logistik

Itella Estonia on Soome Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistikaettevõte ning tunnustatud tööandja logistika sektoris. Itella Estonia pakub erinevaid logistikalahendusi, pakiautomaatide teenuseid ja Posti Grupi IT arendust. Lisaks kuulub Itella Estonia alla Posti teenuskeskus (Posti Service Center), mis toetab finants -, hanke -, müügi - ja klienditoe protsesse.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
JAOTUSVÕRGUSTIKU SPETSIALIST Itella Estonia OÜ
JAOTUSVÕRGUSTIKU SPETSIALIST Itella Estonia OÜ • Harjumaa
Laagri
VIP 1
2 näd. tagasi
LOGISTIK WETT Finland Oy Eesti filiaal
1300 - 1600 €/kuus
1
LOGISTIK WETT Finland Oy Eesti filiaal • Harjumaa
Harjumaa
VIP 6
LAOLOGISTIKA KLIENDITEENINDAJA Schenker AS
6
LAOLOGISTIKA KLIENDITEENINDAJA Schenker AS • Harjumaa
Harjumaa
LENNU- JA MERETRANSPORDI SPETSIALIST Itella Estonia OÜ
LENNU- JA MERETRANSPORDI SPETSIALIST Itella Estonia OÜ • Harjumaa
Jüri / Aruküla
VEOKORRALDAJA-JÄRELTEENINDUSE SPETSIALIST Expert Eesti OÜ
5 päeva jäänud
VEOKORRALDAJA-JÄRELTEENINDUSE SPETSIALIST Expert Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki