Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #822449

Pakendaja

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- teede pakendamine kottidesse ja karpidesse.

Ootused kandidaadile

- arvuti kasutamine (Word, Excel);
- õpivõime;
- kohusetundlikkus, vastutusvõime, täpsus, korrektsus,

- ausus;
- iseseisva töötamise oskus;
- positiivne ellu suhtumine.

Ettevõte pakub

- täistööaega aastaringselt;
- tööaeg E-R.
- tööaeg päevasel ajal kell 8.00-17.00;
- toetavat väikest meeskonda;
- ravimtaimede aroomide keskel töötamist.

Ootame oma meeskonda inimest, kellele meeldivad väljakutsed, enda proovilepanek ning kes armastab oma peaga mõtlemist. Huvitav ja vaheldusrikas töö on garanteeritud. Võimalus omandada kogemusi väikese ettevõtte arendamisel, seetõttu on vajalik õpivõime, sest tegevused muutuvad ning olla osa arendajate meeskonnast. Võimalus areneda tellimuste vastuvõtjaks-väljastajaks.

Palk on kokkuleppel.

Tööpakkumise number
#822449
Pakendaja