Värsked tööpakkumised

Pakendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235810

Tööpakkumise number

235810

Töö kirjeldus

Töötaja asub tööle pakendaja ametikohale. Töötaja põhiülesanneteks on kuivatatud pähklite, puuviljade ja seemnete pakendamine ja sildistamine. Kinkekorvidesse kuivatatud pähklite ja puuviljade paigutamine/kujundamine ja nende kiletamine. Teiseks tööülesandeks on kontori ruumide koristamine.

Nõudmised kandidaadile

Otsime oma kollektiivi aktiivset, hoolast, füüsiliselt heas vormis ja kohusetundlikku töötajat. Kasuks tuleb ka, kui on olemas töötahe ja töössepühendamise oskus ning võime töötada iseseisvalt . Samuti vastupidavust, rutiinitaluvust, täpsust, positiivsust, oskust suhelda ja kuulata, head stressi ja pingetaluvust, eesti keele oskust kõnes.

Pakume omalt poolt head töötasu, häid töötingimusi, head seltskonda ja rohkesti huvitavat tööd.

Lisainfo

Pakendaja tööd kordineerib, kontrollib ning korrektsust ja kvaliteeti hindab laojuhataja või siis tema poolt määratud isik.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. september 2011
Kuulutus sisestati:
10. august 2011
Brutopalk:
kuni 607.18 EUR kuus

Ettevõte tegeleb kuivataud pähklite, puuviljade ja seemnete hulgimüügiga. Kvaliteetsete ja tervislike toodete kaudu toome rõõmu ja häid maitseid igasse päeva.