Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #623238

Painutuspingi operaator-seadistaja (AMADA)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hijuti avatud painutusosakonna käivitamine. Seal hulgas seadme seadistamine ja detailide tootmine. Esialgu töö 1 vahetuses ja 5 päeva nädalas.

Nõudmised kandidaadile

Varasem töökogemus lehtmetalli painutusseadmel.
Oskust pidada kinni oma lubadustest ning võimekust vastutada.
Töötahet ja soovi panustada ettevõtte arengusse.
Eesti keele oskus.

Ettevõte pakub

Arenemisvõimalust ettevõttesiseselt.
Vajalike koolitusi, messikülastusi, ettevõtetekülastusi.
Positiivseid töökaaslaseid.
Ühisüritusi.
Ja väga head kohvi!

Tööpakkumise number
#623238

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. november 2019
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2019

Pakume masintöötlust Haas CNC seadmetel ning lehtmetalltooteid Amada keskustel.

Your METAL dreams CUT true!

Vaata rohkem