Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #751787

Painutuspingi operaator

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on painutuspingi abil toodete valmistamine; pingi programmeerimine ning seadistamine.

Ootused kandidaadile

  • Sa ei karda rutiini, ega iseseisvat tööstiili

  • Sa oled kiire õppimisvõimega, täpne ning kohusetundlik

  • omad tehniliste jooniste lugemise oskust

  • omad eelnevat töökogemust samas valdkonnas (soovituslik)

  • valdad eesti keelt suhtlustasandil

  • Töö toimub ühes vahetuses (8:00-16:30)

  • Töökoht asub Raba 19a tootmishoones

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd väikses, kuid arenevas ettevõttes

  • kaasaegseid töö- ja olmetingimusi

  • püsivat ja pikaajalist töösuhet

  • tööks vajalikku väljaõpet

  • kindlat töötasu ja sportimise võimalust

Tööpakkumise number
#751787