Värsked tööpakkumised

Painutuspingi operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 500325

Tööpakkumise number

500325

Töö kirjeldus

Seoses uue tehase käivitamise ja tootmismahu suurenemisega pakume tööd painutuspingi operaatorile.
Tööks on erinevate lehtmetallist detailide valmistamine Amada painutuspingil ja seadme seadistamine.

Nõudmised kandidaadile

- varasem erialase töö kogemus
- loogiline mõtlemine ja tehniline taip
- jooniste lugemise oskus
- teadmised metallide töötlemisest
- füüsiline vastupidavus, pingetaluvus, hea kuulmine ja nägemine
- täpsus, kohusetundlikkus ja korrektsus
- valmidus õppida ja omandada uusi oskusi

- võimalust töötada arenevas ettevõttes metallitootmise valdkonnas
- konkurentsivõimelist ja tööle väärilist tasu
- arenemisvõimalusi, täiendav väljaõpe kohapeal
- kaasaegseid töötingimusi
- head töökeskkonda ja toetavat meeskonda
- töökoht asub Tormas, Jõgeva maakonnas
- tööaeg 8.00-16.30

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2017
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2017

Rauduks OÜ alustas tegevust 2004a. metalluste valmistamisega. Ajapikku on toodete nomenklatuur oluliselt kasvanud. Metalluste tootmine on jäänud põhiharuks, samas pakume eksperimentaal-metallitöid, ka roostevabast, pulbervärvimist.