Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641531

Painutuspingi operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 25. veebruar 2020
Kuulutus aegub:25. märts 2020

Töö kirjeldus

 Seoses töömahu suurenemisega saab tööd painutuspingi operaator.

Töö sisuks on lehtmetalli, vase ning polükarbonaadi painutamine vastavalt joonistele.

Ootused kandidaadile

 Jooniste lugemise oskus

Hea tehniline taip

Kohusetundlikkus ja täpsus
eesti keele oskus vähemalt kesktasemel

Valmis töötama kahes vahetuses 6.00-14.30 jaa 14.30-23.00

Kasuks tuleb eelnev töökogemus samas valdkonnas/vajadusel väljaõpe kohapeal.

Ettevõte pakub

 Kaasaaegseid töö- ja olmetingimusi

Tööd pidevalt arenevas ettevõttes

Vajadusel täiendkoolitust

Tasuta lõunasuppi

Sõnralikku kollektiivis

Konkurentsivõiemlist palka

Lisainfo

Asukoht: Hüüru, Harjumaa
Kontakt: Madel Kaimer madel.kaime(at)stera.com

Tööpakkumise number
#641531

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. märts 2020
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2020

Stera Technologies AS - 2006 a. tegevust alustanud ettevõte, mille tegevusalaks on lehtmetallist toodete valmistamine allhanke korras. Ettevõte klientideks on elektri-, elektroonika-, ventilatsiooni- ja tõsteseadmeid valmistavad ettevõtted, teiste hulgas ABB ja Kone. Kogu Stera Technologies süsteemis on hetkel 6 tehast. Suurem osa tehasest asub Soome ja üks Eestis. Tootmine Eestis toimub Hüürus, uues 10 428 m² tootmishoones. Ettevõte annab tööd Eestis hetkel 130-le töötajale.

Vaata rohkem