Painutuse operaator
Tööpakkumise number #834499

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu töö ülesanneteks on

Toodete painutamine painutuspingil vastavalt tehnoloogiale

Tehtud toodete kvaliteedi- ja mõõtude kontrollimine

Tagada tootmisprotsesside tõhusus oma vastutusalas

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui

Sa tunned huvi lehtmetalli töötlemise vastu

Oled oma töös aus, täpne ja korrektne

Oskad kasutada mõõteriistu

Sul on tootmises töötamise kogemus

Suudad töötada iseseisvalt

Ettevõte pakub

Miks liituda Hansaga

Meil on vinged projektid, lai tootmisvõimekus, lahedad kolleegid ja koostööpartneid.

HANZA’s saad arendada põnevaid tooteid ja uudseid lahendusi.

Meil on rahvusvaheline kliendibaas erinevatest valdkondadest – meditsiinist toiduaine tööstuse ja taaskasutusseadmeteni. Valmistame olulisi seadmeid taaraautomaatidest hingamisaparaatideni.

Pakume erialaseid koolitusi ja toetame Sinu isiklikke arengusoove.

Tööpakkumise number
#834499

Info

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2023
Painutuse operaator Painutuse operaator

HANZA Mechanics Tartu AS

HANZA Mechanics Tartu – All you need is one
HANZA Mechanics Tartu on metallitööstusettevõte, mis kuulub kiirelt arenevasse rahvusvahelisse HANZA gruppi. Meie tehased asuvad Eestis, Rootsis, Soomes, Poolas, Tšehhis, Saksamaal ja Hiinas. Ettevõtte juured ulatuvad tagasi aastasse 1907.
Oleme spetsialiseerunud mehaanika, kooste ja tarneahela terviklahendustele. Meil on rahvusvaheline kliendibaas erinevatest valdkondadest – meditsiinist toiduainetööstuse ja taaskasutusseadmeteni. Tänu tipptasemel tehnoloogiale ja oskuslikele töötajatele saavad meie kliendid täisteenuse ühest kohast.
Tartu tehastes töötab ligi 500 inimest – põnevaid ülesandeid ja ameteid leidub nii tootmises, laos kui kontoris. Ootame Sind meeskonda olenemata, kas oled juba kogenud spetsialist või soovid end uues valdkonnas proovile panna. Toetame igakülgselt Sinu õppimist, arengut ja eneseteostust.
HANZA’s võid olla kindel, et Sul on soe, puhas ja kaasaegne töökeskkond ning ägedad kolleegid, kes on alati abiks ja toeks. Tööandjana püüame olla paindlikud ja vastutulelikud, et saaksid hästi ühildada töö ja eraelu.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
KOOSTAJA HANZA Mechanics Tartu AS
KOOSTAJA HANZA Mechanics Tartu AS • Tartumaa
Tartumaa
EELSEADISTAJA HANZA Mechanics Tartu AS
EELSEADISTAJA HANZA Mechanics Tartu AS • Tartu
Tartu
PAKKIJA Lasita Maja OÜ
PAKKIJA Lasita Maja OÜ • Tartumaa
Tartumaa
VALGUSREKLAAMIDE JA REKLAAMKONSTRUKTSIOONIDE VALMISTAJA, MONTÖÖR Ruut Disain OÜ
VALGUSREKLAAMIDE JA REKLAAMKONSTRUKTSIOONIDE VALMISTAJA, MONTÖÖR Ruut Disain OÜ • Tartu
Tartu
2 näd. tagasi
KOOSTE TEHNIKU PRAKTIKANT HANZA Mechanics Tartu AS
KOOSTE TEHNIKU PRAKTIKANT HANZA Mechanics Tartu AS • Tartumaa
Tartumaa
Vaatan kõiki