Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #346853

Paigutaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kelle töö sisuks on Tridens AS-i poole maaletoodavate kaupade väljapanekute korrashoid Tallinna suuremates kauplustes.

Ootused kandidaadile

Eesti keele väga head oskust nii kõnes kui kirjas, vene keele oskust suhtlustasandil;
Suhtlemisjulgust ning head eneseväljendusoskust;
Aktiivsust ja initsiatiivikust;
B-kategooria juhilubade omamist;
Keskharidust.

Võimalust töötada Eesti ühes juhtivamas hulgimüügifirmas atraktiivsete kaubamärkidega;
Huvitavat ja väljakutseterohket tööd pühendunud ning tulemustele orienteeritud meeskonnas;
Arenguvõimalust ja koostööd valdkonna tipptegijatega.

Tööpakkumise number
#346853

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2014

Tridens AS on 1988. aastal loodud kaubandusettevõte.Tegemist on ühe vanima senitegutseva erakapitalil põhineva firmaga Eestis. Tuntumad Tridensi poolt maaletoodavad kaubamärgid on Jägermeister, Metaxa, Russian Standard, Jim Beam, Remy Martin, St.Remy, Wenneker, Red Bull, Lapin Kulta, Upcider, Hartwall Original Long Drink, Jaffa, Mynthon, Tupla, Jenkki jpt.

Vaata rohkem

Paigutaja