Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293236

Paigalduse projektijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime metallkonstruktsioonide paigaldusele projektijuhti, kelle tööülesanneteks on:

  • Projektide juhtimine
  • Töö korraldamine objektidel
  • Ettevõtte esindamine, igapäevane suhtlemine tellijatega
  • Projektide kvaliteedi ja finantskontroll
  • Objekti dokumentatsiooni korrashoid

Ootused kandidaadile

  • Inglise ja soome keele oskus
  • Eelnev töökogemus projektijuhina
  • Hea arvutikasutamise oskus
  • B-kategooria autojuhilubade olemasolu
  • Professionaalne suhtlemisoskus ja organiseerimisvõime
  • Valmisolek välislähetusteks (Soome, Norra, Rootsi)

Kasuks tuleb:
  • Vene, norra, rootsi keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Rahvusvahelist töökogemust
  • Vastutusrikast ja iseseisvat tööd
  • Rohkelt väljakutseid ning arenguvõimalusi
  • Korralikku töötasu

Tööpakkumise number
#293236

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
29. november 2012

Alu Metall OÜ asutati 2003 aastal. Esialgu toodeti ainult kergmetallkonstruktsioone (trepid, piirded, aiad väravad) eramutele ja väiksematele ehitistele. Tänaseks on ühest kergmetallkonstruktsioone tootvast väikeettevõttest saanud ettevõtete grupp, mis pakub kõiki ehitistel vajaminevaid metallkonstruktsioonidel põhinevaid lahendusi - hoone teraskarkassist piireteni, projekteerimisest paigalduseni, eramust kaubanduskeskuseni.

Vaata rohkem