Värsked tööpakkumised

Paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 460208

Tööpakkumise number

460208

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv aknakatete ja TANK kapisüsteemide tootja AS Sunorek otsib oma Pärnu meeskonda paigaldajat, kelle
tööülesanneteks on aknakatete ja garderoobide paigaldamine klientide juures. Põhiline tööpiirkond Pärnumaa, Viljandimaa ja Saaremaa

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on töötanud kas mööbli paigaldajana, ehituse või puidutööstuse valdkonnas ning on hea suhtleja ja positiivse ellusuhtumisega. Vajalik eesti ja vene keele oskus ning B kategooria juhiluba. Vajalik füüsiline vastupidavus.
Ootame töötajalt kohusetundlikkust, täpsust ja ausust nii kaastöötajate kui klientide suhtes.

Pakume mitmekülgset tehnilist tööd,väljaõpet, toredat ja töökat meeskonda, kaasaegset töökeskkonda- ja töövahendeid ning stabiilset tulemuspalka.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. märts 2017
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2017

Sunorek AS on 1993. aastal tegevust alustanud pidevalt arenev ettevõte. Tänaseks oleme kasvanud Põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks. Tank kaubamärgi all müüme ja toodame garderoobisüsteeme ning liuguksi. Oleme Eesti suurim liuguste ja garderoobisüsteemide tootja ning müüja. ASi Sunorek käive 2012. aastal oli 10 miljonit € ning ettevõttes töötab ca 185 inimest.