Värsked tööpakkumised

Paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547953

Tööpakkumise number

547953

Töö kirjeldus

Otsime oma ettevõttesse kogemustega ning töökat uste (sise-, välis-, garaaži-, liuguste) paigaldajat.
Avatäidete paigaldused objektil

Nõudmised kandidaadile

Tehniline ja loov mõtlemine
Otsustavus ja vastutusvõime
Juhiloa kategooriad:B-kategooria
Kasuks tuleb tehniline taip, kohusetundlikus, hea füüsiline vorm, pingetaluvus, oskus iseseisvalt töötada.
Eesti ja vene keele oskus

Omalt poolt pakume meeldivat töökeskkonda, toredaid kolleege,
pikaajalist töösuhet

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. august 2018
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2018

Uksed + salong pakub eri liiki (siseuksed, välisuksed, garaaziuksed, liuguksed, tuletõkkeuksed, saunauksed, trepikojauksed) uksi. Soovime pakkuda kliendile meeldivat, personaalse lähenemisega teenindust ja soovi korral täisteenust (mõõtmine, paigaldus, transport, hooldus).