Paigaldaja
Tööpakkumise number #813687

Paigaldaja

1
LV METALL OÜ
Pärnumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Alumiinium uksi ja aknaid valmistav ettevõte otsib kogemustega paigaldajat.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus.

Tööpakkumise number
#813687

Info

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
15. september 2022
Paigaldaja Paigaldaja

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 p. tagasi
Veebipõhine värbamine MOODULMAJADE KOOSTAJA BRIGHTWAY OÜ
4 p. tagasi
Veebipõhine värbamine
MOODULMAJADE KOOSTAJA BRIGHTWAY OÜ • Pärnu
Pärnu
2 näd. tagasi
KANALISATSIOONI PAIGALDAJA Darvin Trade OÜ
KANALISATSIOONI PAIGALDAJA Darvin Trade OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 1
LÕIKETERADE TERITAJA TERAEKSPERT OÜ
1250 - 1750 €/kuus
1
LÕIKETERADE TERITAJA TERAEKSPERT OÜ • Pärnumaa
Pärnumaa
ROBOTKEEVITUSE OPERAATOR AQ Lasertool OÜ
5 päeva jäänud
ROBOTKEEVITUSE OPERAATOR AQ Lasertool OÜ • Pärnu
Pärnu
3 näd. tagasi
VENTILATSIOONI PAIGALDAJA Harmet OÜ