PAIGALDAJA-MONTAAŽITÖÖLINE (SOOMES ja ROOTSIS)
Tööpakkumise number #831723

1
PROSIDE OÜ
Rootsi

Töö kirjeldus

Lao- ja tootmishoonete ehitus. Metall-, betoon-, liimpuitkonstruktsioonide montaaž. Sandwitch paneelide ja pleki paigaldus.

Ootused kandidaadile

*Ehitusprojekti lugemisoskust
*Tehnilist taipu
*Tulemusele ning efektiivsusele orienteeritust
*Püsivust, täpsust ja kohusetundlikkust
*Eelnev töökogemus

*Oskus iseseisvalt töötada

*Töötada graafiku alusel

Kasuks tuleb:

*Erialased teadmised
*Tehnikaga töötamise kogemus

Ettevõte pakub

*Eneseteostusvõimalust
*Kaasaegseid töötingimusi ja väärilist palka

*Mitmekülgset ja huvitavat tööd

*Majutus ettevõtte poolt

*Transpordikulude hüvitamist

Tööpakkumise number
#831723

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
3 näd. tagasi
Veebipõhine värbamine TELLINGUPAIGALDAJA SOOMES Maverak Rakennus Oy
3000 - 5000 €/kuus
1
Veebipõhine värbamine
TELLINGUPAIGALDAJA SOOMES Maverak Rakennus Oy • Soome
Soome
BETOONELEMENTIDE VALMISTAJA ESTEMPLOY OÜ
Alates 3000 €/kuus
5 päeva jäänud
BETOONELEMENTIDE VALMISTAJA ESTEMPLOY OÜ • Soome
Soome
VIP 1
MÖÖBLIPAIGALDAJA Mikote OÜ
2000 - 4000 €/kuus
1
MÖÖBLIPAIGALDAJA Mikote OÜ • Soome
Soome
PLAATIJA SOOME Work Nordic OÜ
3000 - 6000 €/kuus
PLAATIJA SOOME Work Nordic OÜ • Soome
Soome
2 näd. tagasi
ELEMENTMAJADE PAIGALDAJA NORRAS EstNor Bygg AS
20 - 22 €/tunnis
ELEMENTMAJADE PAIGALDAJA NORRAS EstNor Bygg AS • Norra
Norra