Värsked tööpakkumised

Paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239099

Tööpakkumise number

239099

Töö kirjeldus

Paigaldaja põhi tõõkohustuseks on treppide ja piirete paigaldus objektidel, samuti sõiduvahendite ja tööriistade hooldamine ja korrastamine.

Nõudmised kandidaadile

Autojuhi lubasid. Metalli ja puidutöö kogemust. Keevituse oskust. Kasuks tuleb nii Eesti kui ka Vene keele oskus. Valmis olle lühiajalisteks lähetusteks Soome.

Pakume stabiilst töötasu, mis makstakse 100% välja palgapäeval. Huvitavat ja mitmekülgset tööd heas töökollektiivis.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
11. september 2011
Brutopalk:
Alates 600 kuni 1000 EUR kuus
Lisainfo palga kohta:
põhipalk+lisatasu vastavalt tehtud tööle

OÜ Keerdtrepp valmistab alates 1996 a treppe ja piirdeid nii eramutesse kui ka ühiskondlikutesse ruumidesse. Üheks erisuunaks on keerdtreppide valmistamine ka evakuatsiooniks.