Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318366

Paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Garaazi- ja tööstususte ning aiaväravate paigaldus koos mootoriga.

Ootused kandidaadile

Uste / väravate või nende automaatika paigaldamise kogemus
Keevitusoskus kesktasemel
Elementaarsed elektritööde alased teadmised
B-kat autojuhiluba
Eesti- ja vene keele valdamine
Korrektsus ja kohusetundlikkus
Valmisolek lähetusteks
Kasuks tuleb soome keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi
Konkurentsivõimelist töötasu
Huvitavat tööd erinevates kohtades
Väljaõpet kohapeal

Lisainfo

Töökoht: kontor Sauel

Tööpakkumise number
#318366

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
11. september 2013
Kuulutus sisestati:
28. august 2013
Lisainfo palga kohta:
alates 1000 eur

CVKeskus.ee klient

OÜ Hansadoor on Sauel 1999. a. loodud ettevõte.
Meie peamiseks tegevusalaks on garaaži-, tööstususte ja aiaväravate tootmine ning paigaldamine koos automaatikaga ja tõkkepuudega. Uueks suunaks on läbipääsusüsteemid. Klientideks on nii eraisikud, kui suurettevõtted Eestis ja Skandinaavias.

Vaata rohkem

Paigaldaja