Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #792722

Pagar

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie pagarid tegelevad klientide poolt armastatud ja populaarse Café Boulevardi toodangu valmistamisega, abistavad peakondiitrit bankettide, buffet jm ürituste tarbeks pagaritoodete valmistamisel ning noorte kolleegide juhendamisel.

Ootused kandidaadile

Meie uuel pagaril peaks olema pagariharidus, head erialased teadmised ja vähemalt kahe aastane töökogemus vastaval alal. Võimalus töötada täiskoormusega graafiku alusel.

Su töökaaslasteks saavad särasilmsed ja rõõmsameelsed kolleegid. Oma töötajate soodustuste hulka kuuluvad nii hotelli tervisekeskuse kasutus sümboolse hinnaga, soodsad hinnad oma töötajate toitlustamisel ja palju muud!

Tööpakkumise number
#792722

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
14. juuni 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Pagar