Tööpakkumise number

594610

Töö kirjeldus

Vastavalt retseptuurile naturaalsetest toorainetest pirukate, kringlite, küpsiste, leibade ja saiade küpsetamine.
Töö liuggraafikuga, tuleb teha ka öiseid vahetusi, mis kompenseeritakse vaba ajaga.
Kokku tuleb kuus töötunde ligikaudu 140-150, mis tasustatakse täispalgaga.
Ületunnid tasustatakse.

Nõudmised kandidaadile

Soovime, et sa omaksid oskust küpsetada, oled hea maitsemeelega ja hindad kvaliteeti. Oskad teha meeskonnatööd, mõtled iseseisvalt ja oled positiivse ellusuhtumisega. Hindame, kui sul on algatusvõimet ning arenemistahet.

Omaltpool pakume stabiilset ja püsivat tööd, maksame tublile töötajale head palka. Tee oma pakkumine!
Meie töötajad saavad soovi korral külastada spordiklubi, et saaksid lõõgastuda ja oma tervise eest hoolt kanda.
Muud ettevõtte sisesed soodustused.
Alati on vabad 23.-24. juuni ja 24.-25. detsember ning 1. jaanuar.

Lisainfo

CVd palume saata aadressile jahu(at)pagarikoda.ee
Küsimuste korral palun helistage: 58529261

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele
Kuulutus aegub:
31. mai 2019
Kuulutus sisestati:
2. mai 2019
Soovin kandideerida

Pagar

PAGARIKOJAD OÜ

Kesk väärikat Kalamaja asumit, Vana-Kalamaja ja Jahu tänavate nurgal, seisab üks roheline maja. Selle maja keldrikorruselt immitseb igal hommikul magusat saialõhna sest just siin sünnivad rosinakringlid, kus üks rosin ei hõigu teist taga, krõbedad näileivad, pirukad, mis täidisest punnis ja muu aus kraam, mis tehtud looduslikust toorainest. Naturaalselt ilma kunstlikke lisandeid kasutamata. Täpselt nii, nagu ajast aega on tehtud. Siis kui pagar vajutas oma märgi leivapätsile sest tal oli põhjust oma kätetöö üle uhkust tunda.

Kui Sina tunned et Sinu kutsumus on olla selline pagar, kes tahab ja julgeb oma tööle oma nime külge panna, anna endast märku!

Avan ettevõtte profiili