Värsked tööpakkumised

Pagar

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361384

Tööpakkumise number

361384

Töö kirjeldus

Ootame Maiasmoka kohvikusse tööle täiskoormusega PAGARIT.

Põhilisteks tööülesanneteks on:
pagaritoodete kvaliteetne valmistamine, müügi- ja eritellimuste täitmine, regulaarne uute toodete väljatöötamine, tootevaliku väskendus ja uuendus vastavalt turu nõudlusele, dokumentatsiooni ja nõuete järgimine ja täitmine.

Tööaeg kõikidel nädalalpäevadel graafiku alusel.

Nõudmised kandidaadile

- Eelistame kandidaati, kellel on varasem pagari töökogemus ja erialane väljaõpe
- Sobiv kandidaat on hoolas, kiire, puhtust armastav ja kohusetundlik
- Tervisetõendi olemasolu on tööle asumise eelduseks. Kui tõendit ei ole, siis tööandja katab selle tegemise kulud
- Eesti keele oskus vähemalt keskmisel tasemel (vajalik dokumentatsiooni lugemiseks, täitmiseks ning kaastöötajatega suhtlemiseks)

Osalise tööajaga tööd pole meil võimalik pakkuda.

Pakume tähtajatut tööd mainekaima kaubamärgiga ettevõttes, kus lähimateks kaastöötajateks on klienditeenindajad, kohviku juhataja ning toodete valmistajad. Töötasu koosneb põhi- ja heade töötulemuste korral ka tulemustasust.
Töö toimub Pikk tn 16 Maiasmoka kohvikus.

Lisainfo

Lisainfo Jana Jesmin 6464066; Jana.jesmin(ät)kalev.eu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
4. november 2014

AS Kalevi tütarettevõte OÜ Maiasmokk omab pikaajalist pagari- ja kondiitritoodete valmistamise kogemust. MAIASMOKA KOHVIK pakub laias valikus kohapeal valmistatud värskeid pagaritooteid ning käsitsi valmistatud eksklusiivseid šokolaadikompvekke ja martsipanikujukesi. Kohviku ruumes tegutseb ka Kalevi martsipanimuuseumituba, kus saab tutvuda ajaloo-väljapanekuga ja jälgida martsipanimeistri tööd.
AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi- ja suhkrumaiustuste ning küpsiste tootmine ja müük. Kalev ühendab endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid, Skandinaaviamaad ja Venemaa. Kalev on olnud aastaid Eesti armastatuim kaubamärk. Maist 2010 kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Kalevis töötab ca 400 inimes tja Maiasmokas töötab ca 25 inimest.