Värsked tööpakkumised

Pagar Maiasmoka kohvikusse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398607

Tööpakkumise number

398607

Töö kirjeldus

Pakume tööd PAGARILE, kelle kutsumus on valmistada maitsvaid pagaritooteid:
- vastavalt tehnoloogilistele juhenditele,
- jälgides tootestandardeid ja müügitellimusi, sh eritellimusi.

Tööaeg on graafiku alusel kõikidel nädalapäevadel ajavahemikul kell 7- 19, summeeritud tööaja arvestuse alusel.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame kandidaadilt:
- pagari haridust ja praktilist kogemust või töökogemust vähemalt 1 aasta
- meeskonnatöö sobivust ja kes on valmis hea tulemuse nimel pingutama
- initsiatiivikust ja julgust teha ettepanekuid parema tulemuse tagamiseks

Pakume tööd armastatuima kaubamärgiga ettevõttes, kus lähimateks kaastöötajateks on kondiiter, kommimeistrid ja martsipanimeistrid, kohviku juhataja. Töötasu koosneb põhipalgast.

Töö toimub Tallinnas, Pikk tn 16 kohvikus Maiasmokk.

Lisainfo

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. november 2015
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2015

AS Kalevi tütarettevõte OÜ Maiasmokk omab pikaajalist pagari- ja kondiitritoodete valmistamise kogemust. MAIASMOKA KOHVIK pakub laias valikus kohapeal valmistatud värskeid pagaritooteid ning käsitsi valmistatud eksklusiivseid šokolaadikompvekke ja martsipanikujukesi. Kohviku ruumes tegutseb ka Kalevi martsipanimuuseumituba, kus saab tutvuda ajaloo-väljapanekuga ja jälgida martsipanimeistri tööd.
AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi- ja suhkrumaiustuste ning küpsiste tootmine ja müük. Kalev ühendab endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid, Skandinaaviamaad ja Venemaa. Kalev on olnud aastaid Eesti armastatuim kaubamärk. Maist 2010 kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Kalevis töötab ca 400 inimest. Maiasmokas on üle 25 töötaja.