Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #313631

Pagar-kondiiter/ tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tootmisjuhti, kelle tööülesanneteks on:
-anda uus hingamine olemasolevale tsehhile
-tsehhi efektiivse töö koordineerimine ja tagamine
-kondiitri-ja pagaritoodete kvaliteetse valmistamise tagamine
-kauba olemasolu tagamine, tooraine tellimine, vastuvõtmine ja aruandlus
-tehnoloogilise protsessi ja retseptuuride järgminie ja kontroll
-praktiline töö tsehhis

Ootused kandidaadile

-erialane haridus
-eelnev töökogemus pagar-kondiitri erialal
-väga hea suhtlemis- ja juhtimisoskus
-eesti keele oskust kõnes ja kirjas
-arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

-eneseteostamise võimalust
-konkurentsivõimelist töötasu
-ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#313631

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. august 2013
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2013

CVKeskus.ee klient

AS Tampe on 1992 aastal loodud toitlustusettevõte.
Meie eesmärk on olnud läbi aastate kvaliteetne ja personaalne lähenemine kliendi soovidele ja vajadustele,
aitamaks kõiges, mis seotud toidu ja toitlustusega.
Neid soove saame me täita ja kliendile pakkuda, tänu meie suurepärasele personalile.
Meie personal on proffesionaalne ja hindame iga töötajat, kui võrdväärset partnerit.

Vaata rohkem