Värsked tööpakkumised

Pagar-kondiiter

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 232717

Tööpakkumise number

232717

Töö kirjeldus

• Pagar-Kondiitri töö eesmärgiks on tagada Tartu Kutsehariduskeskuses pagar-kondiitri õppetöökoja toodete nõudluse rahuldamine ning kutseõpetaja tegevuse toetamine. Töö sisuks on pagari-ja kondiitritoodete valmistamine koolipere toitlustamiseks ning tellimustööde täitmine. Töötamine koos õppivate noortega, kellele tuleb olla toeks ja eeskujuks.

Lisaks täidab järgnevaid ülesandeid:
• toorainete vastuvõtt ja dokumenteerimine;
• toodangu pakendamine;
• tellimuste komplekteerimine;
• aruandlus;
• õppetöökoja enesekontrolliplaani dokumenteerimine.

Nõudmised kandidaadile

• erialane haridus;
• eelnev töökogemus samas valdkonnas;
• teadmised ja oskused pagari-ja kondiitritoodete valmistamiseks;
• teadmised toiduhügieenist;
• arvuti kasutamise oskus;
• valmidus töötada noortega;
• puhtus ja korrektsus;

Ettevõte pakub

• Sportimisvõimalusi
• Kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Tööaeg E-R kell 04.00-12.30, lõunavaheaeg 30 minutit.
Täiendav info e-posti teel pille.ellamik[at]khk.ee. Kandideerijatega võetakse ühendust augusti alguses.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
7. juuli 2011

Tartu Kutsehariduskeskus on Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus. Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe. Tartu Kutsehariduskeskuses on keskmiselt 330 töötajat ja 3300 õpilast.

Tartu Kutsehariduskeskuse toitlustusteenistuse põhitegevusalaks on õpilastele koolilõuna tagamine. Samas pakume erinevaid võimalusi nii oma töötajatele kui välisklientidele teenuse ostmiseks Tartu Kutsehariduskeskuse hoonetes ning catering-teenust kliendi poolt soovitud kohas. Tooted ja teenused toitlustuse valdkonnas valmivad õpilaste praktika käigus.