https://www.cvkeskus.ee/803741

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #803741

Pagar-kondiiter

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

 

  • Lõunakeskuses asuvas toitlustuskohas "Melu" pakkuda tööd pagar-kondiitrile. 


Ootused kandidaadile

 

  • kohusetundlikkus
  • korrektsus
  • meeskonnatöö oskus.


Ettevõte pakub


  • Omapere toitlustust ja soodustusi

  • Sporditoetus kuni 30€/kuu


Lisainfo

Tööpäeva algus 07.30


Tööpakkumise number
#803741
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Pagar-kondiiter
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!