Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #665672

Pagar-kondiiter

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Lõunakeskuses asuvas toitlustuskohas "Melu" pakkuda pagar-kondiitrile osalise tööajaga tööd.

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlikkus
  • korrektsus
  • meeskonnatöö oskus.

Ettevõte pakub

  • Omapere toitlustust ja soodustusi

Tööpakkumise number
#665672

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja või lepinguline
Brutopalk: 4.7 - 5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
29. september 2020
Kuulutus sisestati:
31. august 2020

CVKeskus.ee klient

Piep Manor OÜ haldab Tartus kahte söögikohta,
Lõunakeskuses asuvaid kohvikuid "Melu" ja "Aatrium Cafe".

Vaata rohkem