Värsked tööpakkumised

Pagar - kondiiter

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 417838

Tööpakkumise number

417838

Töö kirjeldus

Pagaritoodete, saiakeste, küpsiste, tortide ja teiste pagari- ja valikpagaritoodete tootmine, tooraine tellimine.

Nõudmised kandidaadile

Varasem töökogemus pagarina või kondiitrina, hoolsat ja korrektset kätt, armastust puhtuse vastu, head pingetaluvust, rõõmsalt meelt ja kirge saiatoodete ja kaunite tortide vastu:)

Püsivat töökohta kasvavas tordibutiigis, toetavat ja mõistvat meeskonda, arenemisvõimalust ning loomingulistust.

Lisainfo

Töömahu suurenemise tõttu võtame tööle uusi särasilmseid pagareid/kondiitreid. Oma meeskonna valikul kuulame ära kõik soovid ning katsume olla paindlikud tööaja planeerimisel. Pagari töö tähendab varaseid hommikutunde ehk kui sulle meeldib alustada oma tööpäeva hommikul kell 5-6 ajal, et mina juba keskpäeval "OMA" aega nautima, siis võta meiega ühendust. Kondiitrilt eeldame aga loomingulisust ja kirge kaunite tortide vastu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
25. aprill 2016
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2016

Ristikheina Kohvik on üks magus paik pelgulinna südames vanade puitmajade rajoonis. Meie kohvikus on suur rõhk magusal, kuid pakume ka mitmekesist hommikusööki, maitsavid lõunapakkumisi ja loomulikult ootame kõiki ka õhtustama.