Värsked tööpakkumised

Pagar / kondiiter

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 431619

Tööpakkumise number

431619

Töö kirjeldus

Sinu põhilised töökohustused saavad olema:
- maitsvate ja kvaliteetsete pagari ja kondiitritoodete valmistamine
- puhtuse ja korrashoiu tagamine oma tööpiirkonnas
- uute toodete väljatöötamine ja tootevaliku laiendamine

Nõudmised kandidaadile

Oma meeskonda ootame:
- tahtega olla oma ala parim
- täpset ja kohusetundlikku ning meeskonnatööks sobivat aktiivset ja analüüsivõimelist, ausat ja usaldusväärset
- eelneva töökogemusega, kes omab erialast haridust või eelnevat töökogemust ja on distsiplineeritud käitumisega.

Ettevõte pakub

- eneseteostamise võimalust;
- ettevõttesisese karjääri võimalust;
- head seltskonda;
- huvitavat tööd nooruslikus kollektiivis;
- head palka
- kindlat töökohta graafiku aluse

Kandideerimiseks kopperi linki oma browseri ning vasta mõnedele küsimustele.

Lisainfo

Töökoht asub Järve Keskuses.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
13. august 2016
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2016

Pakume harmooniat oma hea teeninduse ja atmosfääriga, värvikaid maitseelamusi omanäoliste roogadega. Meie kohvikutes on eriline fiiling, mis tuleneb avatud köögist, kus iga külastaja saab jälgida just temale valmistatava toidu loomislugu. Meie menüü koosneb erinevate kultuuride tippsaavutustest. Tule meile tööle ja sa õpid juurde palju uut ja huvitavat. Sinult ootame olemasolevate teadmiste jagamist meiega.