Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #417009

PAGAR / KONDIITER

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kvaliteetsete pagari ja kondiitritoodete valmistamine
  • uute, suus sulavate ja silmale naudingut pakkuvate toodete väljatöötamine ning tootevaliku laiendamine
  • puhtuse ja korrashoiu tagamine oma tööpiirkonnas

Ootused kandidaadile

  • omab vähemalt 2 aastast töökogemust pagari ja/või kondiitrina
  • tunneb kirge küpsetamise ja toidukultuuri vastu
  • soovib/suudab luua keskpärasest kõrgemat kvaliteeti
  • iseseisev ja loominguline
  • hoolas, töökas, kohusetundlik
  • kasuks tuleb erialane haridus

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töötasu
  • sõbralikku ja abivalmis kollektiivi
  • kvaliteetset töökeskonda (uus kaasegne köök ning olmeruumid)
  • karjääri- ning eneseteostamise võimalust

Tööpakkumise number
#417009