Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323986

Pagar-kondiiter

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pagari- ja kondiiitritoodete valmistamine
Töökoha korrashoid
Kvaliteedi kontroll ja järgimine
Enesekontrolliplaani, töökaitse- ja ohutuse jälgimine

Ootused kandidaadile

Eesti keele valdamine kõnes
Eelnev töökogemus antud valdkonnas
Täpsus ja kohusetundlikkus
Rutiinitaluvus

Ettevõte pakub

Ettevõtte siseseid soodustusi
Transpordikompensatsiooni Tallinn-Viimsi -Tallinn

Tööpakkumise number
#323986

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. november 2013
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2013

AS Tampe on Eesti kapitalil tegutsev ettevõte, kes omab 20 aastast kogemus toitlustusäris. Meie pikaajalised kogemused aitavad pakkuda kliendile parimat ja on kinnistanud oskused väärustada töötajat, kui võrdväärset partnerit.

Vaata rohkem