Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #743472

PÄEVANE LISATÖÖ 5,00-8,00€/TUNNIS

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Erinevates vaktsineerimispunktides turvalisuse tagamine (Kesklinn, Kopli, Lasnamäe) päevase tööajaga

  • Klientide suunamine ja meeldiva teeninduse osutamine

Ootused kandidaadile

  • Vanus alates 19 eluaastat

  • Laitmatu minevik (kehtivate karistuste puudumine)

  • Eesti keele oskus (vähemalt B-2 tasemel)

Ettevõte pakub

  • Põnevat tööd ja meeldivaid töökaaslasi

  • Ausaid töösuhteid ja ametliku töötasu

  • Tasu 5,00-8,00€/tunnis

  • Professionaalset ja abivalmis meeskonda

  • Võimalik ka osalise tööajaga töötamine

  • Võimalik koostada endale sobiv graafik

Tööpakkumise number
#743472

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 5 - 8 €/tunnis
Kuulutus aegub:
15. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
15. november 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem