Värsked tööpakkumised

Päevane hooldaja psühhiaatriakliinikusse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 526903

Tööpakkumise number

526903

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on patsientide hooldamine ja õenduspersonali abistamine psühhiaatriakliinikus.

Psühhiaatriakliinik asub Regionaalhaigla Seewaldi korpuses, aadressil Paldiski mnt 52.

Nõudmised kandidaadile

  • kannatlikkus, sõbralikkus ja positiivne ellusuhtumine
  • pingetaluvus ja hea füüsiline vastupidavus
  • hea eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • tööaeg E-R kl 8-16
  • väljaõpet ja toetavat meeskonda
  • 7 päeva lisapuhkust
  • tunnitasu 4.55 eurot (bruto)

Pakume tööd kahele hooldajale:
  • ühel ametikohal täiskohaga tähtajatult
  • teisel ametikohal täiskohaga tähtajaliselt lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamise ajaks

Lisainfo

Silja Tina, osakonna õendusjuht
Tel 617 2533

Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
2. mai 2018
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2018
Brutopalk:
kuni 4.55 EUR tunnis

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla on piirkondlik haigla, mille ülesandeks on olla elanike arstliku turvalisuse tagaja ning kompetentsikeskus Põhja-Eesti haiglavõrgustikule ja tervishoiusüsteemile. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab enam kui 4000 inimest. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.