Värsked tööpakkumised

PÄEVANE ETTEKANDJA osalise tööajaga

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237419

Tööpakkumise number

237419

Töö kirjeldus

Päevase baaridaam-ettekandja põhiülesanne on klientide sõbralik teenindamine päevase toitlustamise ajal. Tööaeg nii nädala sees kui ka nädalavahetustel kella 12-15 või 12-18-ni.

Nõudmised kandidaadile

Soovime, et meil töötav teenindaja oleks erakordselt sõbralik, rõõmsameelne ja särav isiksus, kelle ainus eesmärk ei ole raha teenida, vaid ka soov teha oma tööd väga hästi. Loomulikult peab töötaja olema 100% usaldusväärne ning aus, nii kaastöötajate suhtes kui ka iseenda vastu.
Nõutav eelnev töökogemus teenindajana. Eesti keel emakeelena, vene, inglise ja soome keel suhtlustasandil vajalik.
Kandideerimisel palume saata fotoga CV. Alla 18 a. tööd ei paku.

Eelkõige pakume väga palju suhtlemist, mis on kogu edaspidiseks eluks asendamatu kogemus. Töökollektiivi puhul lähtume eelkõige sobiva meeskonna loomisest. Palk sõltub töötulemustest.

Lisainfo

Töökoormus ca 80 tundi kuus, sobib üliõpilastele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. september 2011
Kuulutus sisestati:
24. august 2011

St. Patricks'i nime all tegutseb Tallinnas neli meelelahutus- ja toitlustuskohta - kaks Vanalinnas, kaks südalinnas. Oleme 12 aastat tegutsenud stabiilne firma. Otsime oma meeskonda eriti säravaid inimesi.
Meie missiooniks on pakkuda aktiivsele inimesele võimalust kohtuda oma tänaste ja tulevaste sõpradega hubases ja sõbralikus keskkonnas. Pakkuda populaarseimaid jooke ja tugevat kõhutäit siiras lahkuses.