Pädev elektritööde projektijuht
Tööpakkumise number #814393

1
Randers OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Elektritööde planeerimine, organiseerimine ja juhtimine. Projektide arengute jälgimine ja ajakavast kinnipidamise kontrollimine. Vajalike materjalide planeerimine ja nende olemasolu tagamine. Elektriprojektide hinnapakkumiste koostamine. Tellijate, järelevalve ja alltöövõtjatega suhtlemine. Jooksvate küsimuste ja probleemide lahendamine.

Projektijuht on vastutav projekti alustamise ja selle lõpuleviimise eest.

Ootused kandidaadile

Vähemallt kolme aastase elektritööde projekti- või objektijuhi kogemus.

Arusaamine tehnilisest ja projekti dokumentatsioonist

Kohanemisvõimeline

Hea läbirääkimiste oskusega

Hea stressitaluvusega

Elektrialane kutseharidus

B-kategooria sõiduki juhtimisõigus

Eesti keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus

Loogiline ja loov mõtlemine

Puhas karistusregister (osad objektid nõuavad ja tehakse taustauuring)

B-klassi elektritööde pädevustunnistus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd

Tööandja poolset tervise- ja ravikindlustust

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd, paindlikku tööaega

Töövahendeid ja isikukaitsevahendeid

Vajalikke ametialaseid täiendkoolitusi

Tööriietust

Töödeks vajaminevaid töö- ja kaitsevahendid

Kogemustega meeskonna tuge

Tööpakkumise number
#814393

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 2000 - 2100 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
19. september 2022
Pädev elektritööde projektijuht Pädev elektritööde projektijuht

Randers OÜ

Randers OÜ ambitsioonikas väike ettevõte, kes pakub oma partneritele elektri-, santehniliste-, kütte- ja ventilatsioonisüsteemide erilahendusi! Kõik ühest kohast!

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
VÕRGUINSENER Utilitas Tallinn AS
5 päeva jäänud
VÕRGUINSENER Utilitas Tallinn AS • Tallinn
Tallinn
Täielik või osaline kaugtöö võimalus ELEKTRIVÕRKUDE VANEMPROJEKTEERIJA OÜ Pluvo Eesti
ELEKTRIVÕRKUDE VANEMPROJEKTEERIJA OÜ Pluvo Eesti • Tallinn
Täielik või osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
6 p. tagasi
Veebipõhine värbamine ELEKTRITÖÖDE JUHT MDSC SYSTEMS OÜ
6 p. tagasi
Veebipõhine värbamine
ELEKTRITÖÖDE JUHT MDSC SYSTEMS OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
2 näd. tagasi
ELEKTRIPAIGALDISTE PROJEKTEERIJA Volantra Elektritööd OÜ
1
ELEKTRIPAIGALDISTE PROJEKTEERIJA Volantra Elektritööd OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
4 näd. tagasi
AUTOMAATIKAINSENERI Eltech Solutions OÜ
1
2 päeva jäänud
AUTOMAATIKAINSENERI Eltech Solutions OÜ • Harjumaa
Tabasalu
Vaatan kõiki