PABERKOTILIINI OPERAATOR
Tööpakkumise number #729818

1

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on:

-Masinate seadistamine programmis
- Tööprotsessid paberkoti-, printimis- ja paberilõikusmasinal ning muudel tootmisseadmetel

- jälgib masinate tööprotsessi
- Valmistoote pakkimine vastavalt juhistele
- Väljaõpe kohapeal

Ootused kandidaadile

- Tehniline taiplikkus
- Eelnevad töökogemused tootmises tulevad kasuks
- Töö eeldab mõningast füüsilist vormi

Ettevõte pakub

Töökoht asub Kehras, aadressil Anija mnt 10.

Vajadusel kompenseerib ettevõte (ühis)transpordi kulud. Ühistranspordi ühendus elektrirongidega on väga hea ja mugav.

Töö toimub vahetustes.

Tööpakkumise number
#729818

Asukoht:
Kehra, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
15. september 2021
PABERKOTILIINI OPERAATOR PABERKOTILIINI OPERAATOR

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

Rahvusvahelisse Tolaram Gruppi kuuluv Horizon Tselluloosi ja Paberi AS on üks juhtivatest pakendipaberi tootjatest maailmas ja suurematest tootmisettevõtetest Eestis, kes ekspordib oma toodangut 74 riiki. Lisaks pakendipaberi tootmisele avas Horizon ainsa täisintegreeritud "metsast paberkotini" tootmisüksuse Baltikumis. Väga hea tugevusega paberkotid on valmistatud 100% Eesti puidust toodetud pakkepaberist.

Vaata rohkem