Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #310722

Päästetöö osakonna valmisoleku talituse ekspert (tulekustutusteenus)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • juhib ja arendab üleriiklikult tulekustutusteenust;
  • osaleb valdkonna õigusloomes ning dokumentatsiooni väljatöötamises;
  • teostab järelevalvet tulekustutusteenuse osutamise üle ja analüüsib selle kvaliteeti;
  • korraldab ja planeerib valdkonnaalaseid koolitusi;
  • teeb koostööd erinevate asutustega tulekustutusteenuse pakkumisel;
  • osaleb andmebaaside ja IKT rakenduste arendustegevustes;
  • juhib teenusega seotud töörühmasid ning osaleb rahvusvahelises koostöös;
  • planeerib tulekustutusteenuse eelarvet;
  • esindab tulekustutusteenuse kõneisikuna Päästeametit nõupidamistel, ministeeriumites ja meedias.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (päästeteenistuse alane);
  • eelnev töökogemus päästetöö valdkonnas;
  • arvuti, sh teksti-ja tabeltöötlusprogrammide ja esitlusprogrammide väga hea kasutusoskus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel;
  • inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
  • B-kategooria sõidukijuhi lubade olemasolu.

Kandidaadilt eeldame:
  • väga head analüüsi- ja planeerimisvõimet;
  • head kirjalikku ja suulist eneseväljendusoskust;
  • esinemisjulgust;
  • võimet teha tööd pingeolukorras;
  • otsustus- ja vastutusvõimet; kohusetundlikkust;
  • koostöövõimet.

Kasuks tuleb:
  • vene keele oskus suhtlustasandil.

  • eneseteostusvõimalust ning väljakutset panustada päästetöö valdkonna arengusse;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • meeldivat meeskonda;
  • kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

  • töökoha asukoht Raua 2, Tallinn;
  • tööle asumise aeg esimesel võimalusel;
  • ametikoha päästeteenistuja ametinimetus on päästepealik.

Tööpakkumise number
#310722

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2013

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisala riigiasutus, kes kujundab ja hoiab Eestis turvalist elukeskkonda; ennetab ohte ning abistab õnnetuse korral inimesi kiirelt ja professionaalselt. Päästeamet koosneb tegevusi arendavast, planeerivast ja juhtivast ametist; demineerimiskeskusest ja neljast regionaalsest päästekeskusest.

Vaata rohkem