Värsked tööpakkumised

Õunapuude istutaja (2-3 nädalaks)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420181

Tööpakkumise number

420181

Töö kirjeldus

Pakume ajutist tööd 2-le hakkajale õunapuude istutajale. Töökoht asub Pühastes (Rõngust 10 km Tõrva poole).

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib Sulle, kui Sa

* oled kohusetundlik ja Sul on püsivust
* oled heas füüsilises vormis ja soov töötada värskes õhus
* omad isiklikku sõiduautot tööle jõudmiseks

Ettevõte pakub

* hooajalist tööd E-R kella 9-17
* võimalust koheselt tööle asuda
* kindlat tunnipalka

Lisainfo

Tiina Siilivask telef.5233687

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
29. aprill 2016
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2016
Brutopalk:
3.70 - 4.00 €/tunnis

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel leida tööd erinevatel erialadel. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Väärtustades tööd.