Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670780

Otsime Viljandi Centrumi kauplusesse rõõmsameelset klienditeenindajat

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aktiivne müügitöö;

  • Klientide abistamine kaupluses: nõustamine, pakkumine ja müümine;

  • Kaupade vastuvõtt ja väljapanek, inventuuride teostamine;

  • Müügisaali korrashoid.

Ootused kandidaadile

  • Kogemus kaubandusvaldkonnas;

  • Ausus, korrektsus, aktiivsus, iseseisvus;

  • Suhtlemisoskus, töökus ja pingetaluvus;

  • Valmisolek meeskonnatööks;

  • Hea eesti keele oskus, kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Palju huvitavat tööd arenevas ettevõttes;

  • Kaasaegset töökeskkonda ja toetavat kollektiivi;

  • Huvitavat, suhtlemisrohket ja mitmekesist tööd;

  • Paindlikku töögraafikut;

  • Ühisüritusi.

Lisainfo

tel: +3726007887
centrum(at)nkaubandus.ee

Võtame ühendust väljavalitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#670780