Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #687585

Otsime Sind, VÄRBAJA!

9
CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. veebruar 2021
Kuulutus aegub:28. veebruar 2021

Töö kirjeldus

Kui liftis keegi küsib

„... et siis, millega Sa muidu tegeled ka?“

siis meie anname Sulle võimaluse vastata:

„Ma aitan Eesti ettevõtetel leida õigeid inimesi! Aga Sina?“

Ootused kandidaadile

  • värbamine on võitnud Sinu südame ja oled valmis astuma sammu edasi veelgi suurema väljakutse suunas

  • oskad kandidaadile ka inglise või vene keeles tema unistuste tööd kirjeldada

  • eesmärkide saavutamisel on Sul ralli maailmameistriga võrdväärne sihikindlus

  • Sinus peitub piiritu energiatagavara ning oskus end õigel hetkel laadida

  • vinget meeskonda, kus kolleegid teavad Sinust rohkem kui Sa ise
  • võimalust veeta mõned tööpäevad oma kodudiivanil (või kus parasjagu mõnusam tundub)
  • piisavat teenimisvõimalust, et mõnel hommikul kaaviari nautida

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot!

- 521 3846 - kristel(at)cvkeskus.ee -

CVKeskus.ee värbamisosakonna juht Kristel Kleinot

Tööpakkumise number
#687585

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2021

20 aastat tagasi otsustasid kaks koolivenda hakata tööturul trende muutma. Ambitsioonikalt alustatud ettevõtmisest on tänaseks kasvanud Eesti suurim tööportaal ning Eesti edukaim värbamisagentuur!

Vaata rohkem