2023-08-23 14:48:55

Otsime särasilmset esinduskasiino diilerit!

CVKeskus.ee klient
Alates 1175 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Suurepärane Diiler pakub kvaliteetset klienditeenindust ja juhendab kliente vastavalt vajadusele. Diileri roll on läbi viia kasiinomänge vastavalt reeglitele, mida saad õppida otsemeie juures.

Ootused kandidaadile

Oled hea ja kiire õppija, sul hea matemaatika oskus, kasuks tuleb ka klienditeeniduse kogemus. Oled hea suhtleja ning tunned ennast mugavalt suheldes eesti keeles. Kasuks tuleb inglise või vene keele oskus. Oled paindlik tööaja suhtes ning Sul on valmisolek töötada nii päevasel kui ka öisel ajal. Alustame Diilerite väljaõppega Juuni keskel. Juba koolituse ajal on kursus tasustatud alates 980 eur neto.

Oleme rahvusvaheline, innovatiivne ja elamusi väärtustav ettevõte ning teeme alati endast parima, et toetada isiklikku kasvu ning arengut. Pakume kiiret väljaõpet, rohkelt võimalusi eneseteostuseks ning seisame hea oma iga meeskonnaliikme potentsiaali täielikuks avamiseks. Meil on palju ühisüritusi ja elamusi, et luua meeskondade vahel hea koostöö, tugev sünergia ja arendada positiivset töökultuuri.