Värsked tööpakkumised

Otsime oma meeskonda tootmisinseneri!

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 435740

Tööpakkumise number

435740

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
• Uute toodete seeriatootmisesse juurutamine koostöös tootmisosakonnaga
• Olemasolevate toodete tootmisprotsesside pidev seire ja ülevaatus
• Kasutusel olevate tehnoloogiate täiustamine ja efektiivsuse analüüs
• Erinevate ettevõttesiseste instruktsioonide välja töötamine ja haldamine
• Uute võimalike tehnoloogiate otsimine ja juurutamine
• Tootmise efektiivsust tõstvate abivahendite välja töötamine ja rakendamine

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:
• Tehniline haridus (soovitavalt mehaanika või tootmistehnika)
• Töökogemus tootmisettevõttes
• Vajalikud on baasteadmised lehtmetalli töötlemisest
• Vajalik on keevitustehnoloogia tundmine (soovitavalt ka praktiline kogemus)
• Mõne CAD-programmi oskus (soovitavalt Solid Edge)
• Iseseisvus, korrektsus ja otsustusjulgus tööülesannete täitmisel
• Vene keele oskust vähemalt algtasemel
• Inglise keele oskust vähemalt keskmisel tasemel

Ettevõte pakub

Pakume sulle:
• Huvitavat ja mitmekülgset tööd
• Isikliku arengu võimalust ja täiendkoolitusi
• Stabiilset töösuhet sõbralikus ja toetavas meeskonnas
• Konkurentsivõimelist töötasu

Töökoht asub Leholas ( 5 km Keilast).

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. september 2016
Kuulutus sisestati:
12. august 2016

Alexela Gruppi kuuluv AS Bestnet on tundud TIKI ja AKU kaubamärgiga haagiste valmistajana, ettevõte on loodud 1990.aastal. Toodangut eksporditakse ligi 10 riiki, tootmisüksused asuvad Keila lähedal Harjumaal. Ettevõte on tuntud moodsa tehnoloogia ja innovaatiliste lahenduste poolest, mis tagavad haagistele kõrge kvaliteedi ja kestvuse. Vt.lisainfot www.tikitreiler.ee , www.alexela.ee